| סוניה גורודיסקי, ישראל היום |
במהלך החודש החולף היו כמה מניות שסייעו למשוך את המדדים המובילים קדימה, ובלטו בעליות החדות שרשמו, בטווח המתחיל ביותר מ-20% ומתקרב בחלקן עד לכ-40%, וזאת בהשפעת עדכונים בקשר לפעילותן השוטפת וגם פרסום דוחות כספיים חיוביים לסיכומה של שנת 2023.
במגדל ניהול תיקי השקעות מקבוצת מגדל שוקי הון מתייחסים לעליות הבולטות בת"א 125 בסיכום מרץ 2024:
דוראל חברת האנרגיה הירוקה עדכנה במהלך חודש מרץ על השקעת ענק של 400 מיליון דולר בפעילות בה היא מחזיקה בארה"ב, עליה סיכמה עם גוף בינלאומי גדול הפועל בשוק האמריקאי. לקראת סוף החודש הציגה דוראל את תוצאותיה הכספיות השנתיות, ולצידן פרסמה הערכות לעלייה חדה שתציג בהיקפי פעילותה בשלוש השנים הקרובות (2024-2026).
ערד העליות החדות בסיכומו של חודש מרץ המשיכו את הכיוון החיובי של מניית ערד גם קודם לכן, כך שמתחילת השנה היא מציגה קפיצה של כ-50%. ערד היא חברה המשקיעה בכמה תחומי פעילות וברקע לעליות החדות, היא השלימה באחרונה שינוי מבני במסגרתו פיצלה החזקות של חלק מפעילויותיה, בתחום הנדל"ן. נוסף לכך ערד נהנית מתקופת פעילות חיובית של החברה הבת שלה מלם-תים.