![חוזים עתידיים על מניות ארה](https://i-invdn-com.investing.com/news/LYNXMPEB301JO_S.jpg)
אנא נסו לחפש ביטוי שונה
בהתאם להסכם הקרן ובכפוף להוראות כל דין, לפחות 75% מהשווי הנקי של נכסי הקרן יהיו חשופים לאג"ח קונצרני לא צמוד הנכלל במדד תל בונד שקלי, כפי שיפורסם מעת לעת ע"י הבורסה לניירות ערך בת"א בע"מ (להלן: "מדד תל בונד שקלי"), ובלבד שלפחות 90% מהשווי הנקי של נכסי הקרן יושקעו באג"ח הנכלל במדד תל בונד שקלי. יעודה של הקרן הינו השגת תוצאות דומות ככל הניתן לשיעורי השינוי במדד תל בונד שקלי. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, כל נכסי הקרן יהיו חשופים לנכסים שקליים. יתרת נכסי הקרן תושקע על פי שיקול דעתו הבלעדי של מנהל הקרן ובלבד שהקרן לא תיצור חשיפה למניות ו/או למט"ח.
שם | כותרת | משנת | עד שנת |
---|---|---|---|
Not Disclosed | - | 2009 | עכשיו |
האם אתם בטוחים שברצונכם לחסום את %USER_NAME%?
חסימה תמנע מהמשתמש %USER_NAME% לראות את ההודעות שלכם ב-Investing.com, ולהפך.
המשתמש %USER_NAME% התווסף בהצלחה אל רשימת החסומים
מכיוון שזה עתה בטלתם את חסימת משתמש זה, עליכם להמתין 48 שעות בטרם תוכלו לחדש את החסימה.
לתחושתי, תגובה זו הנה:
תודה רבה
הדיווח שלך נשלח למנהלי הפורום שלנו לבחינה