(SURE) Sure Ventures PLC

מטבע GBP
27.50
0.00(0.00%)
סגור·

Sure Ventures PLC - ניתוח טכני

סיכום
מכירה חזקה
מכירה
ניטרלי
קנייה
קנייה חזקה
ניטרלי

אינדיקטורים טכניים

ניטרלי

ממוצעים נעים

ניטרלי

סיכום:ניטרלי

ממוצעים נעים:ניטרליקנייה: (6)מכירה: (6)
אינדיקטורים טכניים:ניטרליקנייה: (2)מכירה: (1)

אינדיקטורים טכניים

סיכום: ניטרליקנייה: 2ניטרלי: 5מכירה: 1
06.11.2026 17:06 GMT
שם
ערך
פעולה
RSI(14)50.624ניטרלי
STOCH(9,6)100.000קניית יתר
STOCHRSI(14)100.000קניית יתר
MACD(12,26)‎-0.091מכירה
ADX(14)3.777ניטרלי
Williams %R0.000קניית יתר
CCI(14)38.8889ניטרלי
ATR(14)1.2910תנודתיות נמוכה
Highs/Lows(14)2.1250קנייה
Ultimate Oscillator49.620ניטרלי
ROC0.000ניטרלי
Bull/Bear Power(13)0.6294קנייה

ממוצעים נעים

סיכום: ניטרליקנייה: 6מכירה: 6
06.11.2026 17:06 GMT
שם
פשוט
אקספוננציאלי
MA5
27.00
קנייה
27.32
קנייה
MA10
27.25
קנייה
27.20
קנייה
MA20
27.04
קנייה
27.22
קנייה
MA50
27.66
מכירה
27.68
מכירה
MA100
28.56
מכירה
29.13
מכירה
MA200
31.72
מכירה
34.82
מכירה

נקודת פיבוט

שם
S3
S2
S1
נקודת פיבוט
R1
R2
R3
קלאסי27.5027.5027.5027.5027.5027.5027.50
פיבונצ'י27.5027.5027.5027.5027.5027.5027.50
כאמרילה27.5027.5027.5027.5027.5027.5027.50
וודי27.5027.5027.5027.5027.5027.5027.50
דמארקס--27.5027.5027.50--

שאלות נפוצות

מבחינת ניתוח טכני, האם כדאי לקנות או למכור את Sure Ventures?

לפי הממוצע הנע ואינדיקטורים טכניים נוספים, איתות הקנייה/המכירה היומי הוא מכירה.

מה המצב כעת של הממוצעים הנעים של SURE?

הממוצעים הנעים של Sure Ventures מאותתים על תחזית של מכירה, לנוכח ממוצעים נעים בין MA5 ל-MA200, עם 0 איתותי קנייה ו-10 איתותי מכירה.

מה הסטטוס העדכני של האינדיקטורים הטכניים עבור Sure Ventures?

האינדיקטורים הטכניים עבור Sure Ventures נמצאים בפוזיציה של מכירה לפי ניתוח שוק יומי, עם 1 איתותים במחווני קנייה ו-4 איתותי מכירה.

מה ה-RSI של SURE ל-14 יום?

מדד העוצמה היחסית (RSI) הנוכחי של SURE בפרק הזמן של 14 יום הוא 50.624, ולכן מאותת לטובת ניטרלי של המניה.

מה ה-MACD של SURE?

ה-MACD של SURE הוא ‎-0.091, ולכן מאותת לטובת מכירה של המניה.

מהו הממוצע הנע של SURE ל-5 ימים?

הממוצע הנע של SURE ל-5 ימים הוא 27.00, ולכן מאותת לטובת קנייה של המניה.

מהו הממוצע הנע של SURE ל-50 ימים?

הממוצע הנע של SURE ל-50 ימים הוא 27.66, ולכן מאותת לטובת מכירה של המניה.

מהו הממוצע הנע של SURE ל-200 ימים?

הממוצע הנע של SURE ל-200 ימים הוא 31.72, ולכן מאותת לטובת מכירה של המניה.

מהו ערך הביצועים בנקודת פיבוט פיבונאצ'י של SURE?

ערך הביצועים של SURE בנקודת פיבוט פיבונאצ'י הוא 27.50.
התקינו את האפליקציה שלנו
עקוב אחרינו
אזהרת סיכון: מסחר במכשירים פיננסיים ו/או במטבעות קריפטו כרוך בסיכון גבוה להפסד סכום ההשקעה בחלקו או במלואו, ואינו מתאים לכל משקיע. מחירי מטבעות קריפטו מתאפיינים בתנודתיות גבוהה במיוחד וחשופים להשפעה חיצונית כגון אירועים פוליטיים, רגולטוריים או פיננסיים. מסחר על בסיס בטחונות תורם להגדלת הסיכון הפיננסי.
לפני קבלת החלטה לסחור במכשיר פיננסי או במטבע קריפטו, עליך להכיר במלואם את הסיכונים ואת העלויות, הנלווים למסחר בשווקים הפיננסיים, לשקול בזהירות את יעדי ההשקעה, את דרגת הניסיון ואת הנכונות לשאת בסיכונים, ולפנות לייעוץ מקצועי בעת הצורך.
פיוז‘ן מדיה (Fusion Media) מדגישה, שהמידע המוצג באתר אינו בהכרח מדויק או ניתן בזמן אמת. המחירים והנתונים באתר אינם בהכרח מסופקים ע"י בורסות או שווקים, ועשויים להיות מסופקים על-ידי עושי שוק, ולפיכך עשויים להיות בלתי מדויקים ושונים ממחיר השוק בפועל עבור שוק נתון. המשמעות היא, שהמחירים משמשים לאינדיקציה אך אינם מתאימים למטרות מסחר. פיוז‘ן מדיה וכל ספק אחר של נתונים שמוצגים באתר, אינם נושאים כל אחריות בגין נזקים או הפסדים שספגת במסחר או בשל הסתמכותך על המידע באתר.
חל איסור על הפצה, שידור, שינוי, הצגה, רפרודוקציה או אחסון של הנתונים באתר זה או שימוש בהם ללא אישור מפורש בכתב מאת פיוז‘ן מדיה ו/או ספק הנתונים. כל זכויות הקניין הרוחני שמורות לבורסה ו/או לספקים המספקים את הנתונים שבאתר.
פיוז‘ן מדיה עשויה לקבל תגמול ממפרסמים המופיעים באתר, בהתאם לאינטראקציה שלך עם הפרסומות והמפרסמים.
הגרסה האנגלית היא גרסתו הראשית של הסכם זה ותשמש גרסה מכרעת בכל מחלוקת שתתגלע בין הגרסה האנגלית לגרסה העברית.
© 2007-2026 - כל הזכויות שמורות לפיוזן מדיה בע"מ