יורו דולר
נכון לכתיבת שורות אלו,המחיר נמצא בערך באותו מקום בו החל את יום המסחר.ניתן לראות את תנועתו כלפי מטה וחזרתו לאזור ממנו החל,רמת ה-1.3030.הנר המייצג את יום המסחר הנוכחי הינו נר המתאר אי וודאות בשוק ומאבק בין הקונים למוכרים על המשך דרכו של הצמד.כמו שנאמר בסקירת האתמול,פריצת המחיר את רמת ה-1.3077 וסביר שהמחיר ימשיך דרכו צפונה כאשר רמת ה-1.3245 מהווה את יעדו הראשון (תיקון 32.8% את מהלך הירידות הרציף האחרון המתואר בקו מרוסק אדום).מאידך,בלימת המחיר באזור הנוכחי וסביר שהמחיר יתקן בין שליש לשני שליש את מהלך העליות אשר החל ברמת-ה-1.2625.
על כך ועוד בסקירה שלפניכם
מקווה שתיהנו.....