Clear Secure היכתה את תחזיות הרבעון השלישי של 2026, המניה עולה במסחר המוקדם

התפרסם 04.11.2026, 15:50
© Reuters.

© Reuters.

במאמר זה:

Clear Secure עקפה את ציפיות וול-סטריט ברבעון השלישי של 2026, עם רווח מתואם של $0.52 למניה והכנסות של $292.9 מיליון — מעל לתחזיות האנליסטים של $0.44 ו-$286.65 מיליון, בהתאמה. חברת אימות הזהות דיווחה על צמיחה בהכנסות של 27.8% לעומת התקופה המקבילה אשתקד, בעוד מרג’ין ה-EBITDA המתואם התרחב ל-35.5%. המניה עלתה ב-4.82% במסחר המוקדם לרמה של $50.06, לעומת סיום המסחר הקודם של $47.76 — גבוה משמעותית מהשפל של 52 השבועות, אך עדיין מתחת לשיא השנה.

נקודות מפתח

- Clear Secure היכתה את התחזיות הן ברווח למניה והן בהכנסות, כשה-EPS הגיע ל-18.18% מעל לתחזיות.

- צמיחת ההכנסות האיצה ל-27.8% על בסיס שנתי, בזכות הזמנות חזקות יותר והרחבת תחומי שימוש.

- מרג’ין ה-EBITDA המתואם הגיע ל-35.5%, המשקף המרה של צמיחה לרווחיות גבוהה יותר.

- ההנהלה העלתה את התחזית הפיננסית לתזרים מזומנים חופשי לכל השנה לפחות $490 מיליון, לעומת לפחות $480 מיליון קודם לכן.

- החברה המשיכה ברכישה חוזרת של מניות, ורכשה בחזרה 3.7 מיליון מניות תמורת $171 מיליון ברבעון.

ביצועי החברה

Clear Secure ציינה כי תוצאות הרבעון השלישי שיקפו ביקוש רחב בפעילות התיירות ואימות הזהות שלה. הכנסות של $292.9 מיליון עלו לעומת התקופה המקבילה אשתקד, כשהחברה הרחיבה את בסיס חבריה וחדרה עמוק יותר לתחומים חדשים כגון אבטחת סייבר, בריאות וממשל.

פעילות התיירות הליבתית של החברה נותרה מנוע צמיחה מרכזי, כשההנהלה הצביעה על מדדי חוויית שדה תעופה חזקים, כיסוי רחב יותר של שערי eGate וצמיחה מתמשכת בחברויות CLEAR+. במקביל, ציינה החברה כי פעילות CLEAR1 שלה — המרחיבה את אימות הזהות לסביבות דיגיטליות ועסקיות — עדיין בשלבים מוקדמים, אך צוברת תאוצה.

הרבעון הציג גם מינוף תפעולי חזק יותר. הכנסה תפעולית הגיעה ל-$82.9 מיליון, ו-EBITDA מתואם עמד על $103.9 מיליון. ההנהלה ציינה כי צמיחת ההכנסות עלתה על צמיחת העלויות, גם כשהחברה המשיכה להשקיע בפיתוח מוצרים והרחבת מכירות.

עיקרי הנתונים הפיננסיים

- הכנסות: $292.9 מיליון, עלייה של 27.8% לעומת אשתקד.

- רווח למניה מתואם: $0.52, לעומת תחזית של $0.44.

- עודף הכנסות: $6.2 מיליון מעל לתחזיות.

- עודף רווח למניה: $0.08 למניה מעל לתחזיות.

- סך ההזמנות: $323.5 מיליון, עלייה של 24.4% על בסיס שנתי.

- הכנסה תפעולית: $82.9 מיליון.

- EBITDA מתואם: $103.9 מיליון.

- מרג’ין EBITDA מתואם: 35.5%, עלייה של כמעט 5 נקודות אחוז לעומת אשתקד.

- מזומן וניירות ערך שווקיים: $633 מיליון בסוף הרבעון.

- רכישה חוזרת של מניות: 3.7 מיליון מניות נרכשו בחזרה תמורת $171 מיליון במחיר ממוצע של $46.19.

- שווי שוק: $6.47 מיליארד.

- מכפיל רווח: 32.36.

- החזר על ההון: 90% ב-12 החודשים האחרונים.

- ציון בריאות פיננסית: 3.58 מתוך 5, מדורג "מצוין" על ידי InvestingPro.

תוצאות מול תחזיות

תוצאות הרבעון השלישי של Clear Secure עקפו את התחזיות בשני המדדים המרכזיים. רווח למניה מתואם של $0.52 היכה את תחזית הקונצנזוס של $0.44 ב-$0.08, או 18.18%. הכנסות של $292.85 מיליון עלו על התחזית של $286.65 מיליון ב-$6.2 מיליון, או 2.16%.

עודף הרווח למניה היה בולט יותר מהפתעת ההכנסות. הדבר מרמז שהחברה לא רק מכרה יותר, אלא גם ניהלה עלויות ביעילות ושיפרה את הרווחיות. מרג’ין ה-EBITDA המתואם של 35.5% ברבעון תומך בתמונה זו.

התוצאה נראית טובה לעסק שמציג צמיחה חזקה והרחבת מרג’ינים. בשיחת הוועידה הדגישה ההנהלה כי צמיחת ההכנסות המשיכה לעלות על צמיחת העלויות — סימן למינוף תפעולי. עבור משקיעים, שילוב זה חשוב לרוב יותר מעודף הכנסות צנוע בלבד.

תגובת השוק

המניה עלתה ב-4.82% במסחר המוקדם לרמה של $50.06 לאחר הדוח, מה שמעיד על כך שהמשקיעים קיבלו בברכה את עודף הרווח ואת השיפור בתחזית הפיננסית. העלייה הוסיפה $2.30 לסיום המסחר הקודם של $47.76.

במחיר המסחר המוקדם, המניה הייתה כ-72% מעל לשפל של 52 שבועות של $30.76, וכ-27% מתחת לשיא של 52 שבועות של $69.07. הדבר ממקם את המניה באמצע טווח המסחר האחרון שלה, ומותיר מקום לעליות נוספות אם החברה תמשיך לספק צמיחה חזקה ותזרים מזומנים. המניה הניבה החזר של 58% בשנה האחרונה, ולפי ניתוח InvestingPro, המניה נראית מוערכת בחסר ברמות הנוכחיות על בסיס חישוב השווי ההוגן של הפלטפורמה. זהו אחד מ-7 ProTips נוספים הזמינים לחותמים, המציעים תובנות מעמיקות יותר על פוטנציאל ההשקעה בחברה.

לא סופקו נתוני היקף מסחר, ולכן לא ניתן לשפוט האם העלייה התרחשה עם פעילות חריגה. עם זאת, התגובה המוקדמת מצביעה על קריאה חיובית מצד המשקיעים.

תחזית והנחיות

לרבעון הרביעי, Clear Secure סיפקה תחזית פיננסית להכנסות של $299 מיליון עד $302 מיליון וסך הזמנות של $335 מיליון עד $340 מיליון. החברה ציינה כי התחזית משקפת מומנטום מתמשך הן בתיירות והן ב-CLEAR1.

ההנהלה גם העלתה את התחזית הפיננסית לתזרים מזומנים חופשי לכל שנת 2026 לפחות $490 מיליון, לעומת לפחות $480 מיליון קודם לכן. החברה ציינה כי אינה צופה תשלומים נוספים בשנת הכספים 2026 הקשורים להתחייבויות שותפות נצברות, לאחר סילוק גדול ברבעון השלישי.

בהסתכלות קדימה, ציינה Clear Secure כי היא צופה כי תשלומים רבעוניים יחלו ברבעון הראשון של 2027 במסגרת הסכם חדש עם שותף כרטיסי האשראי. ההנהלה גם ציינה כי החברה אינה כוללת חוזי CLEAR1 גדולים פוטנציאליים בתחזית הפיננסית לטווח הקרוב בשל אי-ודאות בתזמון. החברה שומרת על יתרה חזקה עם יותר מזומן מאשר חוב ותשואת תזרים מזומנים חופשי של 8%. למשקיעים המחפשים ניתוח מקיף, Clear Secure נמצאת בין יותר מ-1,400 מניות אמריקאיות המכוסות בדוחות Pro Research המפורטים של InvestingPro, הממירים נתונים פיננסיים מורכבים לתובנות מעשיות.

דברי ההנהלה

המנכ"לית Caryn Seidman Becker הציגה את אסטרטגיית החברה כפלטפורמת זהות רחבה יותר החורגת מעבר לאבטחת שדות תעופה.

"זהות היא אבטחה, ופלטפורמת הזהות המאובטחת של CLEAR מתרחבת מאבטחת המולדת לאבטחת סייבר, על הקרקע ובענן," אמרה.

היא גם הצביעה על סביבת האיומים כגורם לביקוש. "הבינה המלאכותית מתעשייתית את ההונאה. דיפ-פייקים מתחזים לעובדים, זהויות סינתטיות חודרות למוסדות, וסוכני AI יוצרים גבול חדש לחלוטין של סיכוני זהות," אמרה.

סמנכ"לית הכספים Jen Hsu הדגישה את הביצוע התפעולי של החברה. "ביצועי הרבעון השלישי שלנו הם השתקפות ישירה של הביקוש המואץ להצעות הזהות של Clear Secure," אמרה, והוסיפה כי החברה סיפקה "מרג’יני EBITDA מתואם של מעל 35% וזרימה חזקה לשורה התחתונה."

סיכונים ואתגרים

- תנודתיות בתזרים המזומנים: הרבעון כלל סילוק של כ-$315 מיליון של התחייבויות שותפות נצברות, שגרם לסילוף תזרים המזומנים התפעולי ותזרים המזומנים החופשי.

- הזמנות ארגוניות לא סדירות: ההנהלה ציינה כי חוזי CLEAR1 גדולים עשויים להיות רגישים לתזמון, מה שהופך את התוצאות הרבעוניות לפחות צפויות.

- תנודות חדות בביקוש לתיירות: למרות שההנהלה ציינה כי החדירה עדיין נמוכה, פעילות התיירות עדיין תלויה במגמות נוסעים רחבות יותר.

- לחץ תחרותי: החברה מתרחבת לאבטחת סייבר ובריאות, שם היא עשויה להתמודד עם מתחרים גדולים יותר ובעלי מימון טוב יותר.

- סיכון הוצאה לפועל בשווקים חדשים: הצמיחה בתחומי הארגון, הבריאות והממשל תלויה באינטגרציות מוצלחות ובהוצאה לפועל של מכירות.

שאלות ותשובות

האנליסטים התמקדו בשלושה נושאים מרכזיים: עמידות צמיחת CLEAR+, קצב התרחבות CLEAR1 ואסטרטגיית התמחור של החברה.

השאלות התרכזו סביב היכולת של CLEAR+ להמשיך לצמוח לאחר ריצה חזקה מוקדם יותר בשנה. ההנהלה אמרה כי שיעור השימור נותר חזק ועדיין יש מקום להוסיף חברים דרך ערוצי שדות תעופה, שיווק דיגיטלי ושותפויות הפצה חדשות.

האנליסטים גם לחצו על CLEAR1, במיוחד לאחר השוואה חזקה לתקופה המקבילה אשתקד שכללה עסק CMS גדול. ההנהלה ציינה כי הזמנות CLEAR1 ברבעון השלישי היו קרובות לפי שלושה מהרמה של שנה קודם לכן, וציינה כי הפעילות עדיין בשלב מוקדם של מחזור הצמיחה שלה.

תחום עניין שלישי היה התמחור. המנהלים ציינו כי החברה בוחנת חבילות גמישות יותר, כולל הצעות à la carte ומאוגדות, ומנסה להתאים את התמחור לסוגי לקוחות שונים, כגון נוסעי עסקים ומשפחות. ההנהלה ציינה כי עדיין מוקדם, אך רואה מקום לשיפור התמחור מבלי לפגוע בחוויית הלקוח.

מאמר זה נוצר ותורגם בתמיכת AI ונבדק על ידי עורך. לקבלת מידע נוסף, עיין בתנאים והתניות שלנו.

תגובות אחרונות

התקינו את האפליקציה שלנו
עקוב אחרינו
אזהרת סיכון: מסחר במכשירים פיננסיים ו/או במטבעות קריפטו כרוך בסיכון גבוה להפסד סכום ההשקעה בחלקו או במלואו, ואינו מתאים לכל משקיע. מחירי מטבעות קריפטו מתאפיינים בתנודתיות גבוהה במיוחד וחשופים להשפעה חיצונית כגון אירועים פוליטיים, רגולטוריים או פיננסיים. מסחר על בסיס בטחונות תורם להגדלת הסיכון הפיננסי.
לפני קבלת החלטה לסחור במכשיר פיננסי או במטבע קריפטו, עליך להכיר במלואם את הסיכונים ואת העלויות, הנלווים למסחר בשווקים הפיננסיים, לשקול בזהירות את יעדי ההשקעה, את דרגת הניסיון ואת הנכונות לשאת בסיכונים, ולפנות לייעוץ מקצועי בעת הצורך.
פיוז‘ן מדיה (Fusion Media) מדגישה, שהמידע המוצג באתר אינו בהכרח מדויק או ניתן בזמן אמת. המחירים והנתונים באתר אינם בהכרח מסופקים ע"י בורסות או שווקים, ועשויים להיות מסופקים על-ידי עושי שוק, ולפיכך עשויים להיות בלתי מדויקים ושונים ממחיר השוק בפועל עבור שוק נתון. המשמעות היא, שהמחירים משמשים לאינדיקציה אך אינם מתאימים למטרות מסחר. פיוז‘ן מדיה וכל ספק אחר של נתונים שמוצגים באתר, אינם נושאים כל אחריות בגין נזקים או הפסדים שספגת במסחר או בשל הסתמכותך על המידע באתר.
חל איסור על הפצה, שידור, שינוי, הצגה, רפרודוקציה או אחסון של הנתונים באתר זה או שימוש בהם ללא אישור מפורש בכתב מאת פיוז‘ן מדיה ו/או ספק הנתונים. כל זכויות הקניין הרוחני שמורות לבורסה ו/או לספקים המספקים את הנתונים שבאתר.
פיוז‘ן מדיה עשויה לקבל תגמול ממפרסמים המופיעים באתר, בהתאם לאינטראקציה שלך עם הפרסומות והמפרסמים.
הגרסה האנגלית היא גרסתו הראשית של הסכם זה ותשמש גרסה מכרעת בכל מחלוקת שתתגלע בין הגרסה האנגלית לגרסה העברית.
© 2007-2026 - כל הזכויות שמורות לפיוזן מדיה בע"מ