| מיכל מרנץ, חדשות דבר |
חדשות "דבר" הנהלת אוניברסיטת תל אביב וארגון הסגל וההוראה באוניברסיטה חתמו השבוע על הסכם קיבוצי לארבע השנים הקרובות, לאחר שהארגון נאבק נגד קיצוצים שתוכננו בסגל. במסגרתו הוסכם כי בתשפ"ה יפוטרו 29 עובדים ותצומצם משרתם של 10 עובדים נוספים, כך ש-14.1% מתוך 300 עובדים יפוטרו או שמשרתם תצומצם, ו-6.3% מסך כל המשרות יצומצמו.
עם זאת, הוסכם כי בשנים הקרובות לא יתקיים צמצום משרות או צמצום היקף שעות בפקולטה ללא עמידה בתנאים שהוסכמו, וללא יצירת מנגנון מוסכם בין ההנהלה לארגון. הארגון מייצג מלגאים ומרצים שאינם בעלי תקן בכיר, מתרגלים ועוזרי הוראה. היקף עבודתם של רוב חברי הסגל אינו מלא ונע בין 20% ל-40%.
ההסכם נחתם לאחר מאבק של חודשיים, שכלל הפגנה מול חבר הנאמנים של האוניברסיטה, שיבוש יום הלימודים ושביתה שהחלה בשבוע שעבר והופסקה בעקבות חתימת ההסכם בתחילת השבוע.
"הבנו שייתכן שיידרש צמצום מוגבל בשנה הבאה אבל לא הסכמנו שהוא יהיה בהיקף של 50% מכלל הסגל". אומר ד"ר שחר פרנק, יו"ר ארגון סגל ההוראה והמחקר באוניברסיטת תל אביב זו השנה השלישית ומרצה בפקולטה לניהול. "ההנהלה הסכימה להפחית משמעותית בקיצוץ המשרות לשנת הלימודים הבאה, אבל לא התחייבה שלא יהיה קיצוץ בהיקף כזה בשנים הקרובות. כלומר ייתכן שיהיה קיצוץ של 50% מכלל עובדי הסגל שפרוש על פני כמה שנים. לא הסכמנו לחוסר הוודאות הזה ויצאנו למאבק".…