חדשות "דבר" מעל 150 רקטות שוגרו הבוקר (רביעי) לעבר הצפון בשני מטחים כבדים. לא ידוע על נפגעים. מבנה ביישוב סאסא נפגע ישירות. כמה רקטות נפלו בשטחים פתוחים, וגרמו לשרפות בשלושה מוקדים מרכזיים: סמוך לבית ג'אן, ביער עין זיתים ובאזור עמיעד.
בדוברות כיבוי והצלה עדכנו כי 21 צוותים מכלל תחנות מחוז צפון פועלים בשעה האחרונה בסיוע של שמונה מטוסים מטייסת הכיבוי האווירית "אלעד" לכיבוי השרפות. בשל החום הכבד ישנו חשש להתפשטותם. כביש 85 נסגר לתנועה בשל שרפה סמוכה ונפתח כעבור כחצי שעה.
בצה"ל עדכנו כי כ-70 רקטות שוגרו במטח השני מלבנון. מרבית הרקטות נפלו בשטחים פתוחים, חלקם יורטו ואחרים נפלו בשטחים פתוחים. בתגובה על המטח, תקף כלי טיס את אחד המשגרים שמהם בוצע הירי.
"צוותי כיבוי מתחנת גליל-גולן פועלים וסורקים בשעה זו בכמה מוקדי שריפות בשטחים פתוחים ביער ביריה, מרחב צפת, קריית שמונה ולאורך כביש 85 כתוצאה מהיירוטים במטח האחרון שנורה לצפון בשעה האחרונה".
קראו את הכתבה המלאה בחדשות דבר