| אמיתי פרץ, חדשות דבר |
חדשות "דבר" משרד התחבורה פרסם בימים האחרונים מכרז להקמת תחנת רכבת ירושלים מרכז, שתמשיך את קו הרכבת של יצחק נבון, ואמורה להיפתח בתחילת העשור הבא. התחנה החדשה צפויה להיבנות ליד רחובות יפו והמלך ג'ורג', כ-1.5 ק"מ מזרחית לתחנת יצחק נבון שפועלת כיום, ותהיה גם היא תת-קרקעית.
לפי משרד התחבורה, התחנה היא חלק מפרויקט "מסילות דוד", שאמור להסתיים ב-2040. בין היתר, יכלול הפרויקט את הארכת המסילה מעבר לתחנת יצחק נבון לשתי תחנות נוספות – ירושלים מרכז ורכבת החאן שתמוקם דרום-מזרחית משם, בין הר ציון לשכונת קוממיות, ליד כביש 60. המערך המדובר אמור לאפשר הפעלה של כ-13 רכבות בשעה לכל כיוון, כלומר רכבת לתל אביב כל חמש דקות.
למרות הביקורת על היותה של תחנת נבון תת-קרקעית, מה שמצריך זמן רב מהרגיל ליציאה ולכניסה, גם שתי התחנות החדשות צפויות להיות תת-קרקעיות, בשל אילוצים הנדסיים שנובעים מהשיפוע בינן ובין תחנת נבון. "חשוב להבין שהרכבות שיש לנו היום מסוגלות לנסוע בשיפוע של עד 3%", הסבירו ברכבת ישראל. "אנחנו עושים ככל שניתן כדי לצמצם את עומק המנהור, אבל שיפוע כזה במרחקים שאנחנו מדברים עליהם לא יאפשר הגבהה משמעותית. כמובן ננסה לצמצם את העומק ביחס לטופוגרפיה, אבל עוד אין לנו נתונים מדויקים לגבי עומק התחנות".
עומק התחנות הוכרע כבר בבניית תחנת יצחק נבון. גם עומקה הוא תוצאה של השיפוע…