| יעל אלנתן, חדשות דבר |
מוקד החירום של ההסתדרות החל לתת מענה גם לסוגיות צרכניות בעת לחימה.
בעקבות המלחמה עולות סוגיות צרכניות לעובדים: ביטולי הזמנות, החזרת מוצרים, דחיית מופעים ועוד.
במוקד החירום של ההסתדרות (2383*), בשיתוף פעולה עם רשות ההסתדרות לצרכנות, נותנים מענה לשאלות נפוצות ומזמינים את הציבור הזקוק לייעוץ או עזרה לפנות.
דוגמאות לשאלות ותשובות שמוקד ההסתדרות מפרסם:
קיבלתי צו 8 ולכן אינני יכול לטוס לחופשה שהזמנתי בחו"ל. האם אני זכאי לבטל את הזמנת החופשה?
"אמנם, בגלל הסיבה הזאת בלבד אין זכות אוטומטית לבטל את העסקה אך במקרה זה אנו ממליצים לך לפנות לחברת התעופה או לסוכנות הנסיעות ממנה הזמנת את החופשה. במקרה של צו 8 עסקים רבים נוטים להיות יותר גמישים לגבי ביטולים מסוג זה, ואנו מקווים כי יתחשבו בבקשתך. כמובן שאם יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל, תוכלו להיות זכאים לפיצוי, בהתאם לתנאי הפוליסה".
הזמנו חופשה משפחתית במלון ובגלל המצב הביטחוני אנו חוששים לנסוע לחופשה. האם אנחנו זכאים לבטל את ההזמנה?
"אם המלון פועל ומסוגל ליתן את שירותיו במהלך החופשה ואין הנחיות רשמיות האוסרות את פעילותו, לדעתנו אין זכות אוטומטית לבטל את ההזמנה. אולם, המציאות מלמדת שפעמים רבות בתי המלון באים לקראת הצרכנים במקרים כאלה ומאפשרים את ביטול ההזמנה או דחייתה".