| פולי טל, Investing.com |
התוכנית לחיבור של מדינת ישראל מקריית שמונה ועד אילת, באמצעות רשת מסילות רכבת אושרה בישיבת הממשלה ביום ראשון. ראש הממשלה נתניהו ושרת התחבורה מירי רגב יחד עם שר האוצר בצלאל סמוטריץ' הציגו את התוכנית שתיקרא "ישראל אחת".
הפרויקט אמור להתבצע עד לשנת 2040 ועלות הקמת כל המסילות מוערכת בכ־150 מיליארד שקל. החברה להגנת הטבע הביעה התנגדות לפרויקט בעבר, וטענה כי הוא עלול להוביל לפגיעה סביבתית עצומה, הן במרחבי הנגב והערבה והן למפרץ אילת.
התוכנית כוללת הקמת קווי רכבת חדשים שיחברו את קריית שמונה לרשת הרכבות הארצית, וכן רכבת מהירה ("קליע"), שיכולה להגיע למהירות של 250 קמ"ש לחלק שבין באר שבע ועד אילת.
רה"מ בנימין נתניהו הציג בצהריים את התוכנית ואמר:
"ברגע שעלה הדבר בידי, רציתי לבצע את מהפכת התחבורה. זה ישפר גם את הכלכלה ושאר תחומים נוספים. כדי לבצע את המהפכה התחבורית נאלצנו להשקיע סכום נוסף של 30 מיליון שקלים. כעת, אנו רוצים לממש את החזון ולהקים רכבת מהירה של 250 קמ"ש שתחבר את קרית שמונה לאילת. המהפכה הזו תאפשר לאזרחי ישראל להיחלץ מהפקקים, כיוון שהפתרון הוא לשנע אנשים במהירות גבוהה ממקום למקום שתאפשר להם להיות אלטרנטיבה ראויה לרכבים הפרטיים".
שרת התחבורה מירי רגב אמרה:
"המציאות הקיימת היום בלתי אפשרית, כשאנשים תקועים שעות בכבישים. הדבר היחידי שיצליח ויאפשר לאזרחים לוותר על הרכב הפרטי זו מערכת הסעת המונים זולה וזמינה, זה אינטרס כלכלי של מדינת ישראל"
אלי לנקרי, ראש עיריית אילת הגיב על ההחלטה ואמר:
״רכבת שתחבר את אילת למדינת ישראל היא בשורה אדירה לתושבי אילת, לנופשים בה ולמדינה כולה. הקונצנזוס הרחב סביב הפרויקט, התקציב שלו בפועל והנחישות הגדולה, מבטיחים יותר מתמיד את יישומו. הרכבת לאילת הקרובה מתמיד, תהפוך את העיר אילת למטרופולין גדול שסביבו ייבנו ערים ויישובים בערבה. אלה יבטיחו את עתידה של אילת, כמו גם את עתידם של הנגב והערבה, ועתידה של המדינה כולה לקראת שנת המאה".