| סוניה גורודיסקי, ישראל היום |
משרד האוצר וההסתדרות חתמו ביום שני על הסכם מסגרת חדש במגזר הציבורי נדיב במיוחד, זאת בהמשך להבנות שהושגו בין הצדדים כבר בתחילת חודש מרץ האחרון.
ההסכם מסדיר תוספות שכר רוחביות לעובדים במגזר הציבורי שמאוגדים תחת ההסתדרות, במקביל להבטחת טיפול נקודתי בסקטורים להם נדרשים תיקוני שכר ייחודיים: קיצור שבוע העבודה, כלים חדשים לשיפור השירות לאזרח והעלאת הפריון, הרחבת הזכאות למענק החד-פעמי בגובה 6,000 ₪ ובשורות נוספות.
בתמורה מתחייבים בהסתדרות ל"תקופת שקט ומיצוי" עד סוף שנת 2027 בנוגע לנושאים שבהסכם השכר.
ההסכם יחול על מאות אלפי עובדות ועובדים במגזר הציבורי, בהם עובדי שירות המדינה (משרדי ממשלה, תעשיות ביטחוניות ובתי חולים ממשלתיים), עובדי השלטון המקומי (עיריות, מועצות מקומיות ומועצות אזוריות), עובדי גופים נוספים במגזר הציבורי שיצטרפו להסכם המסגרת מכוח החלטת הגוף, הצמדה הסכמית או נוהג הקבוע במקום העבודה (תאגידים, חברות ממשלתיות, מוסדות להשכלה גבוהה ועוד).
| מה סוכם?
תוספת שכר לעובדי המגזר הציבורי: תוספות שכר שקליות בגובה 500 ₪ וכן תוספת אחוזית של 6%. ההסכם מאפשר למעסיקים ולנציגות העובדים, להגיע להסכמות על הקצאה אחרת של 1% מתוך התוספת האחוזית לפתרון סוגיות נקודתיות.
התוספות יינתנו בפעימות לפי המפורט בטבלה המצורפת, כך שהפעימה הראשונה, בסך 400 ₪, תינתן במשכורת יולי 2023.
קיצור שבוע העבודה: שבוע העבודה במגזר הציבורי יקוצר בשעתיים, מ-42 ל-40 שעות עבודה שבועיות בשתי פעימות...