| חדשות דבר |
המחאה נגד הרפורמה המשפטית: "יום ההתנגדות לדיקטטורה" החל ביום חמישי בבוקר והוא צפוי לכלול כ-130 מוקדים של מחאה, צעדות, הפגנות ושיבושים ברחבי הארץ.
בין היתר צפויים המפגינים להגיע אל נמל התעופה בן גוריון, בזמן המראתם של ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו לאיטליה.
המוחים מתכננים לנסוע בשיירת מכוניות בנסיעה איטית בין טרמינל 1 לטרמינל 3 בנתב"ג, במטרה ליצור עומסי תנועה ולעכב את הגעת הנוסעים לטיסות. עקב כך, במשטרה נערכים בכוחות מתוגברים בנתב"ג והזהירו כי נהג שיסע באיטיות או שיעצור ובכך יביא לעיכובים בזרימת תנועת כלי הרכב יקבל קנס כספי של 500 שקל על הפרעה לתנועה.
ממארגני המחאה נמסר כי בין השאר ישובש יום הלימודים באוניברסיטאות, יתקיימו צעדות הורים וילדים בכל רחבי הארץ וישובשו כבישים סביב נתב"ג. כמו כן, עשרות שיירות של רכבים וכלים חקלאיים ייצאו בכל רחבי הארץ.
קהילת ההייטק תפגין ב-15 מוקדים באזורי תעשייה, עובדות סוציאליות, מפגיני דרום תל אביב וסטודנטים ייצאו בסביבות השעה 08:00 לצעדות בתל אביב וצעדת הלהט"ב תצא ב-11:00 מתיאטרון הבימה. עוד נמסר כי תוגבר הפעילות סביב חברי כנסת ושרים. ב-18:00 תתקיים הפגנה מול ביתו של שר המשפטים יריב לוין במודיעין.