חברת נאוטילוס ביוטכנולוג'י (NASDAQ: NAUT) פרסמה את דוחותיה הכספיים לרבעון השני, ובהם רווח למניה שהיה גבוה מהתחזיות והכנסות שהיו בקנה אחד עם הצפי של האנליסטים.
החברה דיווחה על רווח למניה של $-0.130 והכנסות של $0.00. אנליסטים של Investing.com צפו רווח למניה של $-0.160 והכנסות של $0.
.
מחיר המניה של נאוטילוס ביוטכנולוג'י עלה 77% מאז תחילת השנה, וכעת המחיר עדיין נמוך בשיעור של 31.18% משיאו ב-52 השבועות האחרונים, שעמד על $4.65 ונקבע ב-21 ביוני.
לאחר פרסום הדוחות נאוטילוס ביוטכנולוג'י הוסיפה לערכה 1.60% ונסחרת בשער של $3.200 במהלך המסחר .
היכנסו ליומן הדוחות הכספיים והישארו מעודכנים בביצועים של חברות נוספות.