| שם | אחרון | בסיס | גבוה | נמוך | שינוי % | נפח | זמן | מחיר | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pal telecomms | 5.95 | 5.95 | 5.97 | 5.95 | 0.00% | 24.99K | 5.950.00% | 19/10 | |
Wataniya Palestine Mobile Telecommunications PSC | 2.22 | 2.22 | 2.22 | 2.22 | -0.89% | 1.94K | 2.22-0.89% | 19/10 | |
The Ramallah Summer Resort PLC | 4.40 | 4.40 | 4.40 | 4.40 | 0.00% | 1K | 4.400.00% | 14/10 | |
Palestinian Co for Distribution and Logistics | 1.41 | 1.41 | 1.41 | 1.41 | 0.00% | 4 | 1.410.00% | 19/10 | |
Pal electric | 2.84 | 2.84 | 2.99 | 2.84 | 0.00% | 0 | 2.840.00% | 09/10 |
| שם | מחיר |
|---|---|
PALTEL Pal telecomms | 5.950.000.00% |
PEC Pal electric | 2.840.000.00% |
WASSEL Palestinian Distribution | 1.410.000.00% |
NSC Nablus Surgical | 2.230.000.00% |
RSR The Ramallah Summer Resort PLC | 4.400.000.00% |
| שם | מחיר |
|---|---|
OOREDOO Wataniya Palestine Mobile | 2.22-0.02-0.89% |
PALTEL Pal telecomms | 5.950.000.00% |
PEC Pal electric | 2.840.000.00% |
WASSEL Palestinian Distribution | 1.410.000.00% |
NSC Nablus Surgical | 2.230.000.00% |