| שם | אחרון | בסיס | גבוה | נמוך | שינוי % | נפח | זמן | מחיר | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Manufacturas de Papel CA MANPA SACA | 173.00 | 4.84 | 175.00 | 155.01 | 0.00% | 0 | 173.000.00% | 27/10 | |
Siderurgica Venezolana Sivensa SA | 142.20 | 9.99 | 170.80 | 135.00 | 0.00% | 0 | 142.200.00% | 27/10 | |
Compania Anonima Nacional Telefonos de Venezuela CA | 122.00 | 21.55 | 134.50 | 115.50 | 0.00% | 0 | 122.000.00% | 27/10 | |
Banco Provincial SA | 8,450.00 | 3.81 | 9,499.99 | 8,358.00 | 0.00% | 0 | 8,450.000.00% | 27/10 | |
Corimon CA | 780.00 | 9.93 | 799.98 | 650.00 | 0.00% | 0 | 780.000.00% | 27/10 |
| שם | מחיר |
|---|---|
BPV Banco Provincial SA | 8,450.000.000.00% |
MVZa Mercantil SF VE A | 16,999.990.000.00% |
MVZb Mercantil SF VE B | 11,500.000.000.00% |
CRMa Corimon | 780.000.000.00% |
ENV Envases Venezolanos | 1,229.000.000.00% |
| שם | מחיר |
|---|---|
BPV Banco Provincial SA | 8,450.000.000.00% |
MVZa Mercantil SF VE A | 16,999.990.000.00% |
MVZb Mercantil SF VE B | 11,500.000.000.00% |
CRMa Corimon | 780.000.000.00% |
ENV Envases Venezolanos | 1,229.000.000.00% |