השוק מקיים את חשבון הנפש לסיכום השנה הנוכחית וסביר להניח שבשבוע הקרוב שמורכב רובו ככמעט כולו מימי חופשה,לא תצא הבשורה.למרות זאת הניתוח הטכני בפשטותו הגאונית אינו מתייחס לפרטים שוליים אלה והניתוח שלפניכם מתאים לכל מצב.מקווה שתיהנו...
השוק מקיים את חשבון הנפש לסיכום השנה הנוכחית וסביר להניח שבשבוע הקרוב שמורכב רובו ככמעט כולו מימי חופשה,לא תצא הבשורה.למרות זאת הניתוח הטכני בפשטותו הגאונית אינו מתייחס לפרטים שוליים אלה והניתוח שלפניכם מתאים לכל מצב.מקווה שתיהנו...