מדד ה-S&P500
המחיר פרץ את רמת ה-1293 ונראה כעושה דרכו בבטחה לרמת השיא האחרונה 1370,כאשר פריצת רמה זו סביר שתובילו לרמת ההתנגדות הבאה -1440.ניתן לראות שמהלך העליות הנוכחי שהחל ברמת ה-668 אינו חד כמהלך הירידות שלפני (קו מרוסק אדום) ומתנהל די בעצלתיים,אך כל עוד מבנה המחירים הוא מבנה עולה (נקודות השפל והשיא מסודרות במבנה עולה),אין להטיל ספק בכשירותה של מגמת העלייה.רמת ה-1370 תהווה מבחן רציני לעמידותה של מגמת עלייה זו.
על כך ועוד בסקירה שלפניכם..
מקווה שתיהנו...