מעקב יורו-דולר
הסקירה היומית האחרונה נכתבה לפני חמישה ימים ומאז המחיר הספיק לתקן את מהלך הירידות האחרון שהחל ברמת ה-1.3484 בין שליש לשני שליש (בגרף 4 שעות יהיה ניתן לראות זאת ביתר בהירות) ולחזור כעת למהלכו המקורי אשר אמור להביאו אל יעד תבנית "גלי הוולף" הנמצא במפגש המחיר עם הקו המחבר בין נקודות 1 ו-4,ברמת ה-1.2900 בערך.כעת המחיר נצמד לרמת התמיכה 1.3077 כאשר שבירתה של זו תסמן את המשך מהלכו אל עבר היעד האמור.
על כך ועוד בסקירה שלפניכם...
מקווה שתיהנו...