יורו דולר
המחיר המשיך כלפי מטה לפי תכנית העבודה המגובה על ידי תבנית "גלי הוולף" כאשר הוא הגיע בדיוק לקו המחבר בין הנקודות 2 ל-4 דהיינו קו מגמה המחבר בין השפלים ונבלם בו.אך ניתן לראות שהנר שלפניו סגר אל מתחת לממוצע הנע כך שהמחיר נמצא כעת באזור הדובי של רצועות הבולינגר.שבירת המחיר את קו המגמה העולה וסביר להניח שהמחיר ימשיך דרכו לעבר הקו המחבר בין נקודות 1 ו-4 וזהו למעשה יעד התבנית,רמת ה-1.2900 לערך.כעת אפשרי תיקון של מהלך הירידות הרציף האחרון שהחל ברמת ה-1.3484 בין שליש לשני שליש ממנו (הרחבה בגרף 4 שעות).
כל כך ועוד בסקירה שלפניכם...
מקווה שתיהנו...