יורו דולר
כפי שנכתב בסקירה הקודמת,אכן אחרי שני הנרות הירוקים הגדולים הופיע נר אדום ( מלבן בעל רקע שחור) אשר נסגר אל מתחת לשפה התחתונה של התעלה המקבילה העולה (קווים מקוטעים כחולים) ומאז המחיר מדשדש בין הרמות 1.3078 ל-1.3220.באם המחיר יפרוץ את רמת ה-1.3220 בצורה מוכחת,סביר להניח שיעדו הראשון יהיה 1.3360 בערך (עומק הדשדוש והשלכתו כלפי מעלה).מאידך,שבירת המחיר את רמת ה-1.3078 בצורה מוכחת תביא את המחיר לרמת ה-1.2853,רמה המהווה תיקון 50% פיבונאצ'י את מהלך העליות הרציף האחרון הכלוא בתעלה (קו מרוסק שחור).
על כך ועוד בסקירה היומית שלפניכם...
מקווה שתיהנו..