S&P500
בהמשך לסקירת השבוע הקודם,ניתן לראות שהמחיר לא הצליח לפרוץ את הגבוה של הנר הקודם ואף יצר בנר האחרון פתילה ארוכה כלפי מטה וגוף קטנטן.נר כזה נקרא בשפת הנרות היפנים "נידון תלוי" וכאשר הוא נמצא בסוף מהלך עליות ועל רמת התנגדות,הוא מזהיר ומעמיד בספק את המשכה של מגמת העלייה הנוכחית,כאשר במקרה דנן מדובר במהלך עליות שהחל ברמת ה-1202.באם המחיר יפתח את שבוע המסחר הקרוב אל מתחת לרמת הפתיחה של ה"נידון תלוי" סביר שיערך תיקון בין שליש לשני שליש את מהלך העליות הרציף האחרון מהרמה הנוכחית.מאידך,פריצת המחיר את הגבוה של הנר הלפני האחרון סביר שהמחיר ימשיך מהלכו צפונה לעבר רמת ה-1426.
על כך ועוד בסקירה שלפניכם....
תיהנו...