המשך מעקב יורו-דולר
במשך יום המסחר האחרון המחיר בדק את רמת ה-1.3210 האם באפשרותה לשמש כרמת התנגדות ולאחר מכן השאיר פתילה ארוכה כלפי מעלה.נכון לשעת כתיבת שורות אלו המחיר צמוד לממוצע הנע של רצועות הבולינגר וכפי שנכתב בסקירת האתמול,ממוצע זה פונה בזוית חדה כלפי מעלה ונכון לרגע זה מונע מהמחיר להמשיך לרדת.בכל מקרה רמת ה-1.3077 משמשת כרמת תמיכה משמעותית ושבירתה המוכחת על ידי המחיר סביר להניח תפגישו עם רצועת הבולינגר התחתונה כאשר היא וחברתה העליונה הולכות ונסגרות על המחיר ומקטינות את תנודתיות הצמד בטווח הקצר.
להמשך הסקירה.....