יורו דולר
ועוד יום נוסף לסדרת שבעת הימים האחרונים בהם המחיר נע בטווח שבין רמות ה-1.3077 וה-1.3210 כאשר שבוע המסחר הנוכחי נפתח כשהמחיר התחיל אל מתחת לסגירה של סוף השבוע שעבר,החל מהלך ירידות חד,ואז נכנסו הקונים לפעולה והחזירו את המחיר שוב לאמצע הריינג'.השונה ביום מסחר זה משאר הימים שלפניו הוא שהיום המחיר לא נשק לרמה העליונה של הדשדוש.האם דבר זה מרמז על כיוונו?שוב! רק סגירת נר מתחת או מעל הרמות האמורות תקנה את כיוונו לטווח הקצר.
על כך ועד בסקירה שלפניכם...
מקווה שתיהנו..